Paul Pogba chce odejść z Manchesteru United. Mino Raiola zaczyna medialne gierki!

fot. goal.com

Czy to ostatni sezon Paula Pogby w Manchesterze United? Zapewne coraz więcej kibiców „Czerwonych Diabłów” zadaje sobie to pytanie. Co więcej, sympatycy ekipy z Old Trafford tracą cierpliwość do Francuza i nikt raczej nie będzie specjalnie płakać po odejściu pomocnika. Patrząc na sytuację Pogby w klubie i doniesienia mediów, transfer zawodnika wydaje się możliwy. Na temat ewentualnej przeprowadzki gracza wypowiedział się agent Paula, Mino Raiola.

Już latem ubiegłego roku wydawało się, że Paul Pogba opuści Manchester United. Piłkarz udzielił bowiem wywiadu, w którym zasugerował zmianę barw klubowych. Ostatecznie do żadnej transakcji nie doszło. Przede wszystkim z powodu wymagań „Czerwonych Diabłów”, które nikt nie chciał spełnić. Paul rozpoczął więc kolejny sezon na Old Trafford.

Trudno jednak stwierdzić, by w trwającej kampanii Pogba grał w piłkę. 26-latek pojawił się na murawie tylko w siedmiu meczach Manchesteru w Premier League. Od 28 grudnia Paul ponownie nie jest do dyspozycji szkoleniowca zespołu. Pomocnik wrócił na boisko, by rozegrał raptem dwa spotkania, a następnie ponownie Francuz wypadł ze składu z powodu problemów zdrowotnych.

Na ten moment, Ole Gunnar Solskjaer nie jest w stanie powiedzieć, kiedy Paul Pogba wróci do gry. Sytuacja zawodnika jest z pewnością frustrująca nie tylko dla sztabu szkoleniowego, ale również kibiców. Piłkarz traci zaufanie u sympatyków zespołu, którzy zaczynają wierzyć, iż rzeczywiście 26-latek powoli wymusza transfer do innego klubu.

Oliwy do ognia postanowił dolać Mino Raiola. Agent Pogby wyznał, iż powrót gracza do Serie A jest całkiem realny, gdyż Włochy to jego drugi dom – Pogba we Włoszech czuje się jak w domu. Ten kraj to tak na prawdę jego drugi dom czy rodzina, podobnie jak u Zlatana. Z tego chociażby powodu Paul mógłby wrócić do Juventusu. Porozmawiamy na ten temat po Euro 2020. Pogba zawsze chce grać na jak najwyższym poziomie. Nie może jednak uciec z Manchesteru United teraz. 

Jak informuje Fabrizio Romano, Paul Pogba chce odejść z Manchesteru United. Zespół, który wykaże chęć kupna zawodnika musi przygotować sporą sumę. Mówi się, iż „Czerwone Diabły” oczekują za gracza 100 milionów euro.

 

Komentarze

komentarzy