Paul Pogba chce opuścić Manchester. Mino Raiola stawia sprawę otwarcie!

fot. goal.com

Jeśli ktoś liczył, że telenowela pt. Paul Pogba opuści Manchester będzie miała swój kres na początku lipca, to musimy mocno rozczarować. Wygląda na to, że Francuz jest zdeterminowany, by odejść z klubu. Jak informuje agent piłkarza, trwa proces w kontekście transferu Pogby!

Paul Pogba wygadał się jakiś czas temu w rozmowie z mediami, iż chce podjąć nowe wyzwanie. Media szybko podłapały okazję, informując o możliwych rozwiązaniach. W grę wchodziły przede wszystkim dwa kierunki – Real Madryt oraz Juventus.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

W ostatnich dniach nieco odpoczęliśmy od karuzeli transferowej z Francuzem w roli głównej. Wszystko za sprawą doniesień mediów. Sugerowano, iż Real Madryt wybrał Eriksena kosztem Pogby, natomiast Juventus nie jest w stanie spełnić wymagań Manchesteru United.

Po ostatniej wypowiedzi agent Pogby, trzeba przygotować się na kolejną lawinę spekulacji. Mino Raiola otwarcie przyznał, że piłkarz chce opuścić Manchester United – Każdy bardzo dobrze wie, że Paul chce iść dalej. Jesteśmy w trakcie tego procesu. Ludzie mają świadomość, jakie odczucia ma Pogba. Wszyscy w klubie, od trenera po właściciela wiedzą, jakie życzenie jest Paula.

Już w niedzielę, „Czerwone Diabły” wyruszą do Australii na przedsezonowe zmagania. Dziennikarz zapytał agenta, czy Pogba będzie z drużyną – Nie mogę Ci nic powiedzieć. Żyję z dnia na dzień.

Cały czas w kontekście transferu Pogby wymienia się dwa wspomniane kluby. Być może Real Madryt wykorzysta okazję, by wynegocjować lepsze warunki, które skuszą „Królewskich” do walki o Francuza. Paula z pewnością nie odpuści tak łatwo Juventus.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy