Paul Pogba kontuzjowany. Dłuższa przerwa Francuza!

 

Listopadowa przerwa reprezentacyjna jeszcze się na dobre nie rozpoczęła, a już jeden z czołowych graczy doznał kontuzji. Tym piłkarzem jest Paul Pogba. Francuski pomocnik nabawił się urazu uda podczas treningu swojej kadry. Media sugerują, iż gracz „Czerwonych Diabłów” będzie niedostępny przez około 10 tygodni. 

Z wielkim impetem Paul Pogba rozpoczął sezon 2021/2022. Wystarczy powiedzieć, że w pierwszych czterech kolejkach Premier League francuski pomocnik zanotował aż siedem asyst, a cztery z nich miały miejsce podczas inauguracyjnego starcia z Leeds United. Od momentu potyczki z Newcastle United, która miała miejsce 11 września, Paul Pogba nie zdołał trafić do bramki czy zanotować asysty w żadnych klubowych rozgrywkach.

Kontuzja Paula Pogby

W najbliższym czasie Francuz będzie miał problem, by przerwać złą passę. Jak informuje bowiem RMC Sport, Pogba doznał kontuzji uda podczas sesji treningowej na zgrupowaniu swojej reprezentacji. Wstępne raporty mówią o przerwie, która może potrwać nawet do 10 tygodni.

Aktualnie Manchester United jest na szóstym miejscu w tabeli z dziewięcioma punktami straty do Chelsea – lidera Premier League. W ostatniej kolejce „Czerwone Diabły” przegrały derby Manchesteru.

Komentarze

komentarzy