Paul Pogba: „Odszedłem, bo Ferguson złamał mi serce”

Paul Pogba
Paul Pogba

W 2012 roku Paul Pogba odszedł z Manchesteru United. Na oficjalnym kanale klubu, do którego wrócił po latach, wyznał dlaczego wówczas podjął taką decyzję.

Paul Pogba może powiedzieć, że obecny sezon jest dla niego stracony, gdyż wystąpił w zaledwie siedmiu meczach. Przez długi czas był wyłączony z gry przez uraz stawu skokowego. W grudniu wydawało się, że Francuz problemy zdrowotne ma już za sobą, jednak w wyniku urazu stracił kolejne miesiące.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Piłkarz zabrał głos w sprawie swojej przeszłości w materiale na oficjalnym kanale Manchesteru United. Pogba wyznał, dlaczego odszedł z “Czerwonych Diabłów” w 2012 roku.

– Było to spowodowane brakiem zaufania ze strony Fergusona. Podczas meczu z Blackburn wszyscy nasi pomocnicy byli na zewnątrz, Park i Rafael byli w środku pola i wówczas nie wszedłem. Przegraliśmy. Ferguson kazał mi się rozgrzewać. Myślałem, że wchodzę, złamał mi serce. Powiedziałem Evrze, że odejdę, ale było mi z tym ciężko. – wyznał 27-latek.

Dotychczasowa umowa Francuza wygasa w 2021 roku. Możliwe jednak, że jeszcze przed jej końcem zmieni otoczenie. Według medialnych doniesień, mistrzem świata z 2018 roku wyrażają zainteresowanie Real Madryt i Juventus.

Komentarze

komentarzy