Paul Pogba otrzymał ogromną ofertę od Manchesteru United. Francuz nadal czeka

Paul Pogba

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Paula Pogby. Kontrakt francuskiego obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu. Jak informują media, 28-latek podczas drugiej części kampanii 2020/2021 otrzymał lukratywną propozycję od zarządu „Czerwonych Diabłów”. 28-latek nadal nie podjął decyzji.

Bez wątpienia Paul Pogba znajduje się w bardzo komfortowej sytuacji. Manchester United nie chce tracić popularnego pomocnika, dlatego jest gotów zaoferować mu ogromne wynagrodzenie. Z drugiej strony Pogba z pewnością otrzymałby atrakcyjną propozycję w momencie, gdy jego umowa z „Czerwonymi Diabłami” dobiegnie końca. 28-latek nie ma zatem powodów, by spieszyć się z decyzją.

Ogromna oferta od Manchesteru United

Jak twierdzi Laurie Whitwell z „The Athletic”, jedna oferta dla Pogby leży już na stole. To propozycja Manchesteru United. Według wspominanego źródła, zespół z Old Trafford zaoferował swojemu pomocnikowi tygodniówkę rzędu 400 tys. funtów. Jeśli Paul Pogba przyjąłby takie warunki, to 28-latek zostałby najlepiej zarabiającym zawodnikiem „Czerwonych Diabłów”.

Pogba nadal nie odpowiedział na tę ofertę. „The Athletic” uważa, że Francuz w zeszłym roku był rozczarowany, kiedy to Manchester United nie przedstawił propozycji nowej umowy. Źródła twierdzą, że w tamtym czasie Pogba chciał przedłużyć swój kontrakt.

Komentarze

komentarzy