Paul Pogba podgrzewa atmosferę: Gra w Realu Madryt to moje marzenie

Paul Pogba
Paul Pogba

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, media niejednokrotnie podejmowały temat transferu Paula Pogby do Realu Madryt. O grę w ekipie „Królewskich” został zapytany sam zawodnik. Francuz nie ukrywa, iż reprezentowanie barw hiszpańskiej drużyny jest jego marzeniem. Tym samym Pogba podgrzał atmosferę w sprawie swojej transferu. W szczególności, że kontrakt piłkarza obowiązuje jeszcze przez dwa lata.

Teoretycznie Paul Pogba jest związany z Manchesterem United do końca sezonu 2020/2021. Zespół z Old Trafford jest jednak zabezpieczony i posiada opcję przedłużenia umowy o dwanaście miesięcy. Dlatego też, Pogba ma przed sobą dwa lata gry dla „Czerwonych Diabłów”.

Paul Pogba marzy o Realu Madryt

Z reguły każdy klub chce uniknąć sytuacji, gdy zawodnik ma zaledwie rok kontraktu. Pojawiają się wtedy spekulacje na temat transferu, a wartość piłkarza może spaść. O swoją sytuację kontraktową Paul Pogba został zapytany w rozmowie z RMC Sport – Nowy kontrakt? Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat. Na ten moment jestem zawodnikiem Manchesteru United. Skupiam się na tym, by powrócić do jak najlepszej dyspozycji.

W związku z brakiem negocjacji w sprawie umowy, Paul otrzymał pytanie dotyczące transferu do Realu Madryt – Każdy zawodnik chciałby grać w takim klubie, jak Real Madryt. Jest to moje marzenie. Być może pewnego dnia się spełni – zakończył Pogba.