Paulo Dybala dogadał się z nowym klubem. Zostaje w Serie A!

Paulo Dybala jest już o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem. Argentyńczyk zostanie w Serie A, gdyż 28-latek osiągnął porozumienie z Romą.

Po sezonie 2021/2022, Paulo Dybala zakończył swoją siedmioletnią przygodę z Juventusem. Przez wiele miesięcy przedstawiciele ofensywnego zawodnika negocjowali ze „Starą Damą” przedłużenie umowy. Obie strony nie zdołały dojść do konsensusu, dlatego Dybala odszedł z Turynu w poszukiwaniu nowego klubu.

Paulo Dybala dołączy do Romy

Podobnie jak w przypadku np. Dembele, Argentyńczyk wraz ze swoim agentem najwidoczniej mocno się przeliczyli. Topowe europejskie kluby nie ustawiały się w kolejce po 28-latka. Przedstawiciel Dybali intensywnie pracował nad tym, by zaproponować Paulo czołowym ekipom, ale za każdy razem odpowiedź była identyczna.

W związku z tym, Dybala zaczął spoglądać na nieco mniej atrakcyjne oferty w kontekście sportowym. W ostatnim czasie o zawodnika zabiegały dwa włoskie zespoły – Napoli i Roma. Jak informuje m.in. Fabrizio Romano, Paulo Dybala wygrał propozycję rzymskiego klubu. 28-latek podpisze kontrakt do 2025 roku.

Komentarze

komentarzy