Paulo Dybala otrzymał konkretny termin na podjęcie decyzji!

Paulo Dybala

Do końca okna transferowego w Premier League pozostało kilka dni. Ostatnie momenty zakupów angielskich ekip mogą być niezwykle emocjonujące. Najciekawiej zapowiada się na Old Trafford. W Manchesterze cały czas pracują nad kilkoma transakcjami. Jedną z nich jest oczywiście Paulo Dybala.

Argentyńczyk został postawiony w bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Piłkarz „Starej Damy” deklarował chęć gry dla włoskiego klubu, a tymczasem tuż po powrocie do Juventusu, zarząd oraz sztab szkoleniowy dali mu jasno do zrozumienia, że przenosiny do Manchesteru będą dla niego dobrym rozwiązaniem.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Patrząc na wahania Dybali odnośnie transferu do „Czerwonych Diabłów” można stwierdzić, że 25-latek rzeczywiście chciał być częścią nowego zespołu pod wodzą Maurizio Sarriego. Dość zagmatwana sytuacja potrzebuje rozwiązania. Już w czwartek na Wyspach (dokładniej w Premier League oraz Championship) kończy się okno transferowe. Manchester United ma zatem niewiele czasu, by sfinalizować ewentualną transakcję z reprezentantem Argentyny w roli głównej.

Jak informują włoskie media, Paulo Dybala usłyszał jasny komunikat. Decyzja musi zostać podjęta do poniedziałku. Warto pamiętać, że w przenosiny pomocnika na Old Trafford jest włączony Romelu Lukaku, który ma powędrować do Turynu. Tak wielki interes potrzebuje czasu na finalizację.

Jaką decyzję podejmie sam Dybala? Można powoli odnosić wrażenie, że Paulo przekonuje się do tego rozwiązania. Agent piłkarza negocjuje obecnie warunki ewentualnej umowy. 25-latek miałby zarabiać w zespole wielokrotne mistrza Anglii 12 milionów euro na sezon. Tak przynajmniej twierdzi Nicolo Schira, włoski dziennikarz.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy