Paulo Dybala wybrał swój kolejny klub?!

Tylko do końca obecnego sezonu Paulo Dybala związany jest z Juventusem. Wszystko wskazuje na to, że Argentyńczyk odejdzie z Turynu. Według ostatnich doniesień mediów, 28-latek jest zdecydowany na przeprowadzkę do Mediolanu. Dybala miałby podpisać kontrakt z Interem.

Paulo Dybala trafił do Juventusu w 2015 roku za kwotę 41 milionów euro. Najlepszy sezon Argentyńczyka przypada na rozgrywki 2017/2018, w których 28-latek zdobył aż 22 bramki oraz zanotował 5 asyst w 33 ligowych występach. W trakcie obecnej kampanii, Paulo Dybala jest ważnym ogniwem zespołu. Ofensywny gracz zanotował 35 spotkań, strzelił 14 goli oraz posłał 6 ostatnich podań.

Dybala trafi do Interu?

Od końcówki marca w mediach przewija się informacja, iż Paulo Dybala nie przedłuży swojego kontraktu z Juventusem. W związku z tym, Argentyńczyk odejdzie z Turynu na zasadzie wolnego transferu. Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, Dybala podjął już decyzję dotyczącą swojej przyszłości. 28-latek ma podpisać kontrakt z Interem, na mocy którego będzie zarabiać rocznie 6 milionów euro plus bonusy.

Komentarze

komentarzy