Paulo Sousa nie pojawi się na meczu Legia – Lech. Spotka się za to z Mattym Cashem!

Przerwa reprezentacyjna za nami, więc selekcjonerzy mają czas, by poobserwować zawodników podczas klubowych spotkań. Już w niedzielę Legia Warszawa zmierzy się w hicie PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań. Na tym meczu nie pojawi się Paulo Sousa. Selekcjoner naszej kadry ma bowiem inne plany. Portugalczyk zawita na Wyspy, by pooglądać polskich piłkarzy, a także spotkać się z Mattym Cashem!

Tematy gry Matty’ego Casha w reprezentacji Polski jest bardzo gorący. Oliwy do ognia dolał sam zawodnik, który tuż po końcowym gwizdku Albania – Polska opublikował tweeta nawiązującego najprawdopodobniej do zwycięstwa Biało-Czerwonych. Wydaje się zatem, że gra piłkarza Aston Villi w naszej kadrze jest coraz bardziej prawdopodobna.

Sousa spotka się Cashem!

Niewykluczone, że Matty Cash będzie bliżej reprezentacji Polski po spotkaniu, jakie ma mieć miejsce w najbliższych dniach. Jak poinformował bowiem Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, Paulo Sousa wybiera się do Anglii, by zobaczyć Jana Bednarka, Mateusza Klicha czy Kamila Jóźwiaka w akcji, a także porozmawiać z Mattym Cashem. Temat dyskusji wydaje się oczywisty. To gra w reprezentacji.

Trudno na ten moment powiedzieć, kiedy Matty Cash dostanie zielone światło w kontekście ewentualnego powołania. Cały czas trwa papierkowa robota.