Paulo Sousa zdecyduje się na zmianę pracy? Sprawę skomentował rzecznik PZPN!

Sporo szumu wywołała informacja, jaka pojawiła się w Globo Esporte. Według wspominanego źródła, Paulo Sousa pozytywnie spogląda na pracę we Flamengo. Selekcjoner reprezentacji Polski miał nawet ustalić termin spotkania z przedstawicielami tego klubu. Sprawę skomentował rzecznik PZPN.

Oczekiwania względem pracy Paulo Sousy w naszej kadrze były spore. Tymczasem „Biało-Czerwoni” pod wodzą 51-latka wygrali 6 z 15 spotkań, przy czym mowa o dwumeczu z San Marino, Andorą oraz Albanią. Pozostałe potyczki to remisy i porażki. Cały czas czekamy na zwycięstwo z rywalem o podobnym lub wyższym poziomie.

Sousa odejdzie z reprezentacji Polski?

Choć wyniki pod wodzą Paulo Sousy są rozczarowujące, to temat zmiany selekcjonera przed barażami nie był raczej brany pod uwagę. Niewykluczone, że sytuacja ulegnie zmianie. Jak twierdzi Globo Esporte, zainteresowanie portugalskim trenerem wykazuje Flamengo. Co więcej, przedstawiciele brazylijskiego klubu mieli nawet ustalić termin spotkania ze szkoleniowcem w Lizbonie.

O skomentowanie całej sprawy został poproszony rzecznik PZPN. Jakub Kwiatkowski w rozmowie z Onetem wypowiedział się w następujący sposób –  Z trenerem ostatnio rozmawialiśmy o barażach, dla nas sytuacja jest prosta. Był niedawno w Polsce i nic nie mówił o tym, że gdzieś indziej się wybiera, tylko rozmawialiśmy o przygotowywaniach do baraży.

 

Komentarze

komentarzy