Paweł Olkowski został piłkarzem Górnika Zabrze!

Paweł Olkowski wraca po ośmiu latach do PKO BP Ekstraklasy i Górnika Zabrze. 32-letni prawy defensor podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy. 

Po raz pierwszy Olkowski został graczem Górnika Zabrze w 2011 roku, przechodząc z GKS-u Katowice. Przez trzy lata pobytu w klubie, obrońca rozegrał prawie 100 spotkań, zdobywając 3 bramki oraz zaliczając 13 asyst. Przed startem sezonu 2014/2015, Paweł Olkowski podpisał kontrakt z Koln, gdzie początkowo był ważnym ogniwem zespołu.

Cztery lata później prawy defensor związał się z Boltem, spędzając w Championship jedną kampanię. W lipcu 2019 roku trzynastokrotny reprezentant Polski złożył podpis pod umową z Gaziantep, w którym występował do końca niedawno zakończonych rozgrywek.

Po ośmiu latach spędzonych za granicą, Paweł Olkowski nie tylko wraca do PKO BP Ekstraklasy, ale również podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze, w którym spędził trzy lata. Jak informuje klub, 32-latek związał się umową do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Fot. Górnik Zabrze

Komentarze

komentarzy