Pepe Reina zmienia klub. Hiszpan zostaje w Serie A!

Przez dwa najbliższe lata Pepe Reina będzie reprezentować barwy Lazio. Według ostatnich doniesień mediów, hiszpański golkiper ustalił warunki kontraktu z rzymską ekipą. Wkrótce powinien pojawić się oficjalny komunikat.

Pepe Reina trafił do Milanu w 2018 roku. Bramkarz zakończył swoją kilkuletnią przygodę z Napoli, podpisując kontrakt na trzy lata. Od początku swojej przygody w mediolańskim klubie, 37-latek pełnił rolę rezerwowego golkipera. W trakcie rozgrywek 2019/2020, Reina zagrał tylko w jednym ligowym spotkaniu.

Wypożyczenie do Aston Villi

W związku z kontuzją podstawowego golkipera Aston Villi, zespół z Premier League sprowadził Reinę w styczniu 2020 roku na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Hiszpan przez kilka miesięcy był „jedynką” w barwach ekipy z Birimngham.

Aston Villa nie planowała jednak wykupić zawodnika, dlatego Pepe Reina po sezonie wrócił do Mediolanu.

Reina trafi do Lazio

Jak informuje Fabrizio Romano, Reina ustalił już warunki dwuletniego kontraktu z Lazio. Tym samym, hiszpański bramkarz trafi do zespołu, który będzie rywalizować w Lidze Mistrzów. Jak wiadomo, klub z Rzymu zajął czwarte miejsce w lidze na koniec rozgrywek 2019/2020.

Komentarze

komentarzy