Pepe z nietypowym wyznaniem: Do 17. roku życia spałem w jednym łóżku z matką

Niewielu piłkarzy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat otrzymało łatkę takiego brutala jak Pepe. Portugalczyk zasłynął ze swojej ostrej gry, która często przekraczała pewne granice. Jak się okazuje, dzieciństwo defensora nie przypominało jego postawy na murawie. Pepe był dość spokojnym chłopakiem. Jego dorastanie obrazuje fakt, iż spał w jednym łóżku z matką do 17. roku życia.

Choć Pepe kojarzony jest przede wszystkim z reprezentacją Portugalii, to trzeba pamiętać, iż 38-latek urodził się i dorastał w Brazylii. W ekipie Corinthians Alagoano Pepe stawiał pierwsze kroki w futbolu. To właśnie z tej ekipy środkowy defensor przeniósł się do Portugalii, zostając zawodnikiem Maritimo.

Nietypowe wyznanie

W rozmowie z portugalskim Tribuna Expresso, Pepe podzieł się dość nietypowym wyznaniem, wracając do czasów pobytu w Brazylii – Jestem jedynym chłopcem w rodzinie. Mam trzy siostry. Byłem zatem bardzo rozpieszczony. Do momentu, gdy wyjechałem z kraju, czyli mając 17 lat, spałem w jednym łóżku z matką.

Pepe odpowiedział także na pytanie, jak reagował jego ojciec na zaistniałą sytuację – Stary, byłem już dorosłym mężczyzną i spałem z rodzicami. Możesz zatem wyobrazić sobie, że mój ojciec nie był zadowolony z tego faktu.

 

Komentarze

komentarzy