Perez skomentował możliwe transfery Mbappe, Hazarda, Kloppa i dziwną prośbę PSG. „Marzę o tym piłkarzu”

Florentino Perez
Florentino Perez

O Florentino Perezie można powiedzieć dosłownie wszystko, ale nie to, że chowa się przed hiszpańskimi mediami. Prezes „Królewskich” wczoraj wieczorem zasiadł w studiu radia „Onda Cero” i skrupulatnie przeanalizował obecną sytuację swojej drużyny. W rozmowie nie zabrakło najważniejszych tematów związanych z transferami.

Sytuacja Sergio Ramosa:

– Nie odbyło się żadne spotkanie ani w moim ani w jego domu. Miało to miejsce w moim biurze. Wraz ze swoim agentem przekazali mi, że otrzymali ofertę z Chin, ale ten klub nie może za niego zapłacić, ponieważ przepis w Chinach wymaga zapłacenia 100% podatku od transferu. Przekazałem mu, że nie jest to możliwe, lecz porozmawiamy z tym klubem. Oddanie kapitana Realu Madryt za darmo nie wchodzi w grę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

O PSG, Mbappe i dziwnej prośbie:

– Nie rozmawialiśmy z Mbappe ani nie mamy zamiaru tego robić. Jeśli jesteśmy zainteresowani jakimkolwiek piłkarzem, najpierw kontaktujemy się z jego klubem. Rok temu Paryżanie poprosili nas, abyśmy oficjalnie zaprzeczyli plotkom związanym z transferem Neymara i Mbappe.

–  Jeśli chcemy gracza z PSG, to zadzwonimy do ich prezydenta. 1 lipca spotkamy się z Zidane i zobaczymy. Problem nie polega tylko na transferach do klubu. Będziemy rozmawiać o tym, kogo kupić, ale przede wszystkim, kogo sprzedać.

Hazard:

– Marzę, aby Hazard trafił do nas tego lata. To byłby świetny transfer, nie będę tego ukrywał. Jeśli nie uda nam się teraz, to postaramy się o to kolejnego lata. Po raz pierwszy chcieliśmy jego transferu w zeszłym roku.

Bale:

– – W tej chwili jest na wakacjach. Nie otrzymaliśmy za niego żadnej oferty.

Jović:

– Mamy dobre relacje z Eintrachtem. Czy ten piłkarz podoba się naszemu trenerowi? Są obecnie na tym świecie piłkarze, których wszyscy chcieliby mieć w swojej drużynie.

Zatrudnienie Kloppa lub Pochettino:

– Te doniesienia zostały stworzone jedynie przez media. Nigdy nie rozmawialiśmy z nimi o pracy w Realu Madryt, co nie oznacza, że w przyszłości tego nie zrobimy. To dwaj fantastyczni trenerzy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy