Peter Hyballa odszedł bez słowa. Piłkarze dowiedzieli się… z komunikatora?!

fot. wislakrakow.com

Peter Hyballa nie poprowadzi Wisły Kraków w ostatnim meczu PKO BP Ekstraklasy sezonu 2020/2021. Obie strony doszły do porozumienia, iż najlepszym rozwiązaniem będzie natychmiastowe odejście niemieckiego szkoleniowca. Jak się okazuje, rozstanie z trenerem odbyło się w kiepskiej atmosferze. 

Od dłuższego czasu z Wisły Kraków dochodziły nieciekawe informacje w kontekście nastroju w zespole i sytuacji Petera Hyballi. Wymowna była informacja o roli, jaką dostał niemiecki szkoleniowiec na Euro 2020. Hyballa został bowiem ekspertem jednej z niemieckich telewizji. To kolidowało z przygotowaniami Wisły do nowego sezonu.

Gorzkie odejście Hyballi

Nic dziwnego, że Wisła Kraków doszła do porozumienia ze szkoleniowcem w sprawie zakończenia współpracy. Jak się okazuje, odejście trenera odbyło się w nieciekawej atmosferze.

Według informacji Rafała Miżejewskiego, Peter Hyballa nie rozmawiał z zawodnikami, z nikim się nawet nie pożegnał. Piłkarze dowiedzieli się o odejściu trenera… z komunikatora, gdy sam Hyballa wyszedł z grupowej konwersacji.