Peter Hyballa wyleci z kolejnej roboty? Nęka piłkarzy

Niewykluczone, że zaledwie nieco ponad miesiąc będzie trwać przygoda Petera Hyballi z duńską ekipą Esbjerg fB. Według ostatnich doniesień mediów, piłkarze nie są zadowoleni z metod niemieckiego szkoleniowca. Niektórzy z nich czują się wręcz nękani. 

Sporo szumu wywołała praca Petera Hyballi w Wiśle Kraków. Wielu kibiców „Białej Gwiazdy” miało spore oczekiwania. Ostatecznie przygoda 45-latka z polskim zespołem była kompletnie nieudana. Wisła pod wodzą tego trenera wygrała zaledwie 5 z 18 meczów, notując jeszcze 5 remisów i 8 porażek. Doniesienia z klubu sugerowały, iż Peter Hyballa stosuje bardzo rygorystyczne metody treningowe, a zawodnicy nie są w stanie przystosować się do takiej pracy. Niektórzy drwili, że zawodnicy po prostu nie potrafią ciężko pracować.

Hyballa wyleci z Esbjerg?

Wszystko wskazuje na to, że problem tkwi jednak w samym szkoleniowcu. Jak donosi duńskie B.T. gracze Esbjerg są bardzo niezadowoleni z pracy niemieckiego trenera i żądają zwolnienia Hyballi. 45-latek ma dopuszczać się niestosownych metod. Jeden z piłkarzy miał usłyszeć od trenera obelgę, iż ma większe piersi niż żona.

Komentarze

komentarzy