Phil Jones trafi na wypożyczenie do Ligue 1?!

Tym razem Jones na dobre powrócił do zdrowia?

Po ponad dziesięciu latach pobytu w Manchesterze United, Phil Jones może na chwilę opuścić Old Trafford. Według ostatnich doniesień mediów, angielski defensor jest na radarze klubu z Ligue 1. Mowa o Bordeaux, które pracuje nad wypożyczeniem 29-latka.

Phil Jones jest piłkarzem „Czerwonych Diabłów” od lipca 2011 roku, gdy trafił na Old Trafford z Blackburn za kwotę prawie 20 milionów euro. Początkowo Jones był ważnym ogniwem zespołu. W ostatnich latach środkowy obrońca zmaga się z problemami zdrowotnymi. Efekt jest taki, że na przestrzeni trzech sezonów, Jones zaliczył raptem trzy ligowe mecze.

Jones trafi do Bordeaux?!

Dość niespodziewanie 29-latek znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Wolverhampton i zaliczył bardzo solidny występ. Wiele wskazuje na to, że był to jedyny występ Jonesa w barwach pierwszej drużyny „Czerwonych Diabłów” w trakcie sezonu 2021/2022.

Jak twierdzi m.in. Santi Aouna, Phil Jones trafi do końca sezonu do Bordeaux. Marc Mechenoua dodał z kolei, że francuski klub pokryje 25% wynagrodzenia angielskiego defensora.

Komentarze

komentarzy