Philippe Coutinho i trzy angielskie kluby. Brazylijczyk rzeczywiście wróci do Premier League?

Philippe Coutinho

Ostatnie dni okna transferowego bywają niezwykle emocjonujące. W tym roku jest podobnie. Kilka wielkich nazwisk może zmienić barwy klubowe przed zamknięciem okna w Anglii. Do tego grona dołączył Philippe Coutinho. Sprowadzenie Brazylijczyka rozważają trzy ekipy z Wysp!

We wtorek media społecznościowe ożyły po informacji, jaką podał francuski dziennik L’Equipe. Według wspomnianego źródła, Arsenal poważnie rozważa opcję wypożyczenia Coutinho. Do sensacyjnych informacji odniósł się włoski dziennikarz Fabrizio Romano. Potwierdził możliwość takiej transakcji zaznaczając jednak, że „Kanonierzy” skupiają się na sprowadzeniu środkowego obrońcy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Po doniesieniach związanych z Arsenalem, inny londyński klub zaczął być łączony z Philippe Coutinho. Jak donosi The Times, Tottenham wystosował ofertę sprowadzenia zawodnika na zasadzie rocznego wypożyczenia. Taki ruch miałby kosztować „Koguty” około 21 milionów funtów. Zainteresowanie Brazylijczykiem z pewnością podyktowane jest opuszczeniem klubu przez Eriksena. Duński pomocnik najprawdopodobniej przeniesie się na Old Trafford. Sam Tottenham nie zamierza skupiać się tylko na jednym zawodniku, gdyż zarząd rozważa także sprowadzenie Dybali za 70 milionów euro.

W gronie medialnych spekulacji nie mogło zabraknąć Manchesteru United. Według angielskich raportów, „Czerwone Diabły” monitorują sytuację piłkarza „Dumy Katalonii” i być może złożą za 27-latka ofertę. W tym przypadku wydaje się, że zespół skupi uwagę na Eriksenie, a ewentualne fiasko rozmów odnośnie transferu pomocnika „Kogutów” zmusi Manchester do złożenia oferty za Philippe.

Sam Coutinho może być usatysfakcjonowany takim zainteresowaniem. Przez wiele tygodni żaden klub nie wykazał odpowiednich chęci, by sprowadzić 27-latka. Oczywiście Brazylijczyk marzy o powrocie do Liverpoolu, jednakże „The Reds” nie wyglądają na zespół, który w trakcie tego okna wyda większe pieniądze.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy