Piękny gest Jose Mourinho. Spełnił prośbę macedońskiego dziennikarza!

W ramach trzeciej rundy eliminacyjnej do Ligi Europy, Tottenham zmierzy się w Macedonii Północnej z Shkendiją. W trakcie przedmeczowej konferencji, jeden z lokalnych dziennikarzy wystosował do Jose Mourinho pewną prośbę.

Choć w ostatnich latach kariera trenerska Jose Mourinho nie przebiega już w tak imponującym stylu, jak to miało miejsce już jakiś czas temu, to wiele osób cały czas bardzo podziwia Portugalczyka. Sympatykiem szkoleniowca Tottenhamu jest pewien dziennikarz z Macedonii Północnej, który podczas konferencji wystosował do trenera pewną prośbę.

Dla zmarłego ojca

Dziennikarz poprosił Jose Mourinho o zdjęcie, gdyż miał pewien ważny powód, który wyjaśnił Portugalczykowi – Mam do Ciebie pewną prośbę, która dotyczy mojego ojca. Masz od niego wielkie pozdrowienia, jednakże jest już teraz w niebie. Przy jednej z okazji, gdy był już bardzo chory, powiedział mi, bym zrobił sobie z Tobą zdjęcie, gdy będę mieć ku temu okazję. Zawsze wychowywał mnie w filozofii, którą Ty wyznajesz. Jeśli pozwolisz mi zrobić zdjęcie, oprawię je i umieszczę na jego grobie. Czy jak mecz pójdzie po Twojej myśli, pozwolisz mi to zrobić?

Jose Mourinho oczywiście przychylił się do prośby dziennikarza – Wynik meczu nie ma nic wspólnego. Zrobimy sobie zdjęcie. To będzie dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt – oznajmił Portugalczyk.