Piękny gol Alexa Tellesa w starciu z Villarreal! [WIDEO]

Rzutem na taśmę piłkarze Manchesteru United zgarnęli trzy punkty w rywalizacji z Villarreal. Decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił Cristiano Ronaldo. Warta uwagi jest jednak bramka Alexa Tellesa na 1:1. Brazylijczyk popisał się bardzo efektownym uderzeniem.

Dość niespodziewanie na prowadzenie w 53. minucie gry wyszli goście za sprawą trafienia Paco Alcacera, który wykorzystał podanie Danjumy. Chwilę później „Czerwone Diabły” wyrównały stan rywalizacji.

Piękny gol Alexa Tellesa

Piłkę od Bruno Fernandesa otrzymał Alex Telles, który posłał idealne uderzenie, nie dając szans bramkarzowi rywali.

W 95. minucie rywalizacji trzy punkty Manchesterowi United zagwarantował Cristiano Ronaldo i zespół Solskjaera wygrał 2:1.