Piękny gol Barelli w starciu z Belgią! [WIDEO]

W niedzielę poznamy ostatnie rozstrzygnięcia w kończącej się edycji Ligi Narodów. Mecz o trzecie miejsce już za nami. Włosi poradzili sobie z Belgami, wygrywając starcie 2:1. Pięknego gola na 1:0 strzelił Nicolo Barella.

Pierwsza połowa starcia Włochy – Belgia nie dostarczyła zbyt wielu emocji. Wystarczy powiedzieć, że obie ekipy nie potrafiły znaleźć recepty na golkipera rywali. Tym samym zawodnicy zeszli do szatni przy bezbramkowym remisie.

Piękny gol Barelli

Druga część spotkania zaczęła się od mocnego uderzenia. W 46. minucie do siatki trafił Nicolo Barella, który posłał bardzo efektowne uderzenie.

Niecałe dwadzieścia minut później mieliśmy 2:0. Jedenastkę wykorzystał Berardi. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry reprezentacja Belgii zdołała nawiązać kontakt za sprawą gola de Ketelaere’a.