Piękny gol Danny’ego Ingsa. Aston Villa traci już czwartą bramkę! [WIDEO]

Po imponującym starcie sezon w wykonaniu Aston Villi, część sympatyków ekipy z Brimingham zaczęła mieć spore nadzieje w kontekście sezonu 2020/2021. Rzeczywistość wygląda już zupełnie inaczej po meczu z Leeds oraz w trakcie rywalizacji z Southampton. Najpierw piłkarze Deana Smitha musieli uznać wyższość beniaminka, który wygrał 3:0, a teraz po 63. minutach przegrywają 1:4 z Southampton. Pięknym trafieniem popisał się Danny Ings.

Ekipa „Świętych” w bardzo dobrym stylu rozpoczęła niedzielne starcie. Już w 3. minucie do siatki trafił Vestergaard. Po analizie VAR sędzia dopatrzył się spalonego. Anulowana bramka nie zniechęciła graczy Southampton. Do przerwy podopieczni Hasenhuttla prowadzili już 3:0 za sprawą gola Vestergaarda oraz dwóch trafień Ward-Prowse’a z rzutów wolnych.

Piękny gol Ingsa

Najładniejszą bramkę jak na razie zdobył jednak Danny Ings. Napastnik „Świętych” popisał się świetnym uderzeniem, podwyższając prowadzenie na 4:0.

Aston Villa nie zamierza składać broni. Gola honorowego zdobył w 62. minucie Tyrone Mings.