Piękny gol Hojbjerga. Tottenham wraca do gry w starciu z Liverpoolem! [WIDEO]

W hicie 20. kolejki Premier League Tottenham rywalizuje na własnym obiekcie z Liverpoolem. Tuż przed przerwą gola na 1:0 strzelił Firmino. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy zobaczyliśmy dwie bramki. Najpierw do siatki trafił Trent Alexander-Arnold, a następnie piękne trafienie zanotował Pierre-Emile Hojbjerg.

Duński pomocnik dołączył do ekipy „Kogutów” w trakcie letniego okna transferowego. Jak na razie sprowadzenie 25-latka do Londynu jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Pierre-Emile Hojgbjerg okazał się idealnym żołnierzem Jose Mourinho. Duńczyk w czwartkowy wieczór strzelił swojego pierwszego gola dla Tottenhamu.