Pieniądze od Chelsea wybiją z głowy Hudsona-Odoi transfer do Bayernu?

Callum Hudson-Odoi
Callum Hudson-Odoi

Sytuacja klubowa Calluma Hudsona-Odoi wciąż pozostaje niejasna. Młody Anglik nadal jest przymierzany do Bayernu Monachium, lecz w ostatnim czasie sprawa jego transferu utknęła w martwym punkcie. Czy to dobry prognostyk dla ekipy ze Stamford Bridge?

Ostatnia oferta ze strony mistrza Niemiec wyniosła 35 milionów funtów. To już czwarta odrzucona propozycja złożona przez „Bawarczyków”. Ta kwota może budzić podziw. Tym bardziej, że 18-latek nie rozegrał jeszcze nigdy meczu w Premier League w podstawowym składzie.

Mimo to „The Blues” zażarcie walczą o zatrzymanie swojego wychowanka. Mogą w tym pomóc przede wszystkim finanse. Obecnie Hudson-Odoi otrzymuje tygodniówkę na poziomie 22 tysięcy funtów. Wraz z propozycją nowego kontraktu jego pensja wzrosłaby do 70 tysięcy funtów.

Taka umowa pokazałaby zdecydowanie Chelsea, aby nie stracić być może najzdolniejszego piłkarza z ich akademii. Oczywiście nie wiemy, czy taka oferta przekona piłkarza i jego agentów. Mowa konkretnie o jego ojcu i bracie, którzy odgrywają kluczową rolę w zarządzaniu tą karierą. Hudson-Odoi pochodzi z futbolowej rodziny, więc Londyńczycy mają przed sobą trudnych przeciwników, którzy nie dadzą tak łatwo się omamić.

Wykorzystaj kod i odbierz 20 zł za FRIKO

Komentarze

komentarzy