Pierwsze szczegóły Ligi Mistrzów w Polsacie. Widzowie będą musieli ponownie słono zapłacić?

Już od kolejnego sezonu czeka nas ogromna zmiana związana z prawami do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Wobec tego, telewizja Polsat powoli zdradza coraz więcej szczegółów na temat swojego przedsięwzięcia.

Pierwsze doniesienia nie są raczej najlepsze dla przeciętnego Kowalskiego. Według informacji portalu WirtualneMedia.pl, nadawca zwrócił się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o ponowne aktywowanie kanałów z rodziny „Polsat Sport”, które od czasu zakończenia EURO 2016 zostały na pewien czas wyłączone.

Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport Premium 2 – to najprawdopodobniej na tych kanałach sympatycy europejskich pucharów będą raczyć się spotkaniami najlepszych zawodników globu. Zgodnie z informacjami płynącymi prosto od Polsatu, wszystkie mecze mają być pokazywane „na żywo”. Pomoże w tym zmiana UEFA, która rozdzieli część spotkań na godzinę 19 oraz 21, zrywając z tradycyjnymi ramami rozgrywek.

Wydaję się zatem, że Polsat ponownie zażąda od swoich abonentów opłat za możliwość korzystania z obu kanałów. Podczas ostatnich mistrzostw Europy widzowie za dostęp do całego turnieju musieli zapłacić 79 zł. Jak będzie teraz? Tym razem możemy się raczej spodziewać zwiększonego abonamentu miesięcznego, do którego powędrują oba kanały. O kosztach telewizja Zygmunta Solorza ma poinformować już niebawem.

Do tej pory nie ma także informacji, czy jedno spotkanie w trakcie kolejki zostanie transmitowane w otwartej stacji Polsatu, tak jak miało to miejsce kilka lat temu, kiedy „słoneczna” stacja zajmowała się rozgrywkami Champions League.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy