Pierwszy dzień w biurze Emery’ego i wpadka Villarreal! [FOTO]

Piąta ekipa sezonu 2019/2020 La Liga, czyli zespół Villarreal podjął decyzję, by przeprowadzić zmianę na ławce trenerskiej. Drużynę objął Unai Emery. Szkoleniowiec ma całkiem bogate CV, gdyż w przeszłości pracował w Sevilli, PSG czy Arsenalu. Jeśli weźmiemy pod uwagę działalność Villarreal w mediach społecznościowych, to pierwsze dni Emery’ego w klubie nie są zbyt udane. 

Już w momencie ogłoszenia nowego trenera, niektórzy kibice zwrócili uwagę na grafikę, która przedstawiała szkoleniowca. Część sympatyków odniosła wrażenie, iż to zdjęcie w przeszłości gdzieś się pojawiło.

Spostrzegawcze osoby miały rację. Fotografię użyto w momencie prezentowania Emery’ego jako nowego trenera Arsenalu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż mamy do czynienia z pandemią, a korzystanie z bazy pewnych grafik jest całkowicie normalne, to mogliśmy przymknąć oko na działalność Villarreal po najmniejszej linii oporu.

Niefortunne zdjęcie

Klub mógł jednak dopilnować szczegółów w momencie publikacji wtorkowego zdjęcia.

Hiszpański zespół zaprezentował pierwszy dzień w pracy 48-latka. Jak można szybko zauważyć, szkoleniowiec Villarreal trzyma… zamknięty długopis. Założeń taktycznych Unai Emery zatem z pewnością nie zapisuje.

Komentarze

komentarzy