Piłkarski Jackpot od Betclic!

Wraz z powrotem Bundesligi, rusza kolejna odsłona Piłkarskiego Jackpota z pulą 25.000 zł (szczegóły TUTAJ)! Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć „Dołącz” znajdujące się pod grafiką promocji i wytypować 8 poniższych meczów Bundesligi:

Borussia Dortmund – Schalke 04
Augsburg – VfL Wolfsburg
Fortuna Duesseldorf – SC Paderborn
Hoffenheim – Hertha BSC
RB Lipsk – SC Freiburg
Eintracht – Borussia M’Gladbach
1. FC Koeln – FSV Mainz
Union Berlin – Bayern Monachium

W promocji biorą udział kupony z typami przedmeczowymi 1X2 na powyższe mecze, postawione za stawkę minimum 10 zł, w okresie od 11.05. do 16.05. Gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie osiem spotkań, podzielą między siebie pulę 25.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą pulę! Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota, wygrasz dodatkowe 25% dzięki Multi+! Natomiast jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to Betclic zwiększy pulę następnej edycji promocji i będzie to robił tak długo, aż ktoś nie rozbije Jackpota! Każdy gracz może obstawić 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi, to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic.

Kupon Footrolla: