Piłkarz Barcelony z pozytywnym testem na koronawirusa!

Tuż przed startem rywalizacji z Bayernem, FC Barcelona poinformowała o pozytywnym teście na koronawirusa w swojej drużynie. Zakażony jest Samuel Umtiti. Francuz czuje się dobrze i został odizolowany. 

To nie jest pierwszy przypadek w klubie z Camp Nou. Kilka dni temu ekipa „Dumy Katalonii” zakomunikowała, iż znalazł się w zespole zawodnik z pozytywnym wynikiem. Gracz zaczął dopiero przygotowania do nowego sezonu oraz nie miał styczności z piłkarzami, którzy przygotowywali się do starcia z Bayernem. W związku z tym, ćwierćfinałowa potyczka obu zespołów nie była zagrożona.

Samuel Umtiti zakażony

W piątek FC Barcelona wystosowała kolejną informację w sprawie zakażeń w klubie. Pozytywny test na koronawirusa pojawił się u Samuela Umtitiego. Francuz nie ma jednak żadnych objawów, czuje się dobrze oraz trafił naturalnie do domowej izolacji.

Mecz niezagrożony

Samuel Umtiti nie znalazł się w kadrze „Dumy Katalonii” na starcie z Bayernem. W związku z tym, mecz powinien odbyć się bez żadnych przeszkód. Pierwszy gwizdek już o godzinie 21:00.