Piłkarz Barcelony zapowiada kolejne obniżki wynagrodzeń!

Barcelona rozpoczęła sezon od zwycięstwa 4:2 z Realem Sociedad. Asystę przy jednej z bramek zaliczył Memphis Depay. Występ nowego gracza „Dumy Katalonii” nie byłby możliwy, gdyby nie decyzja Gerarda Pique o obniżeniu wynagrodzenia. Jak się okazuje, inni gracze ekipy z Camp Nou również zgodzili się na zmniejszenie pensji.

Szerokim echem odbiła się postawa Pique. Barcelona bardzo długo pracowała nad zarejestrowaniem nowych zawodników. W pewnym momencie wydawało się, że hiszpański zespół nie zdąży przed spotkaniem z Realem Sociedad. Ostatecznie finał był dość pozytywny, gdyż „Duma Katalonii” zgłosiła trzech nowych graczy. W tym gronie był m.in. Memphis Depay.

Reszta pójdzie śladem Pique

Barcelona zawdzięcza zarejestrowanie zawodników Gerardowi Pique, który zgodził się na obniżkę swojej pensji. Tuż po spotkaniu, Sergi Roberto oznajmił, że inni kapitanowie także zdecydują się na ten krok – Naszą wolą od początku była pomoc klubowi. To nieprawda, że odmawialiśmy obniżki pensji, chcieliśmy pomóc w pierwszej chwili.

Zostaliśmy zranieni przez to, co zostało powiedziane. Z różnych powodów nie udało się dopiąć obniżek pensji. Zrobimy to wkrótce – oznajmił Roberto

Komentarze

komentarzy