Piłkarz Chelsea przestał trenować. Ma obawy w związku ze wznowieniem rozgrywek!

We wtorek zawodnicy Chelsea wrócili po dłuższej przerwie do treningów. Nazajutrz w ośrodku zabrakło już kluczowego zawodnika. Był nim N’Golo Kante. Jak informują media, Francuz otrzymał zgodę od klubu, by nie uczestniczyć w treningu. Kante ma obawy w związku ze wznowieniem rozgrywek.  

W ostatnim czasie Troy Deeney był na ustach dziennikarzy w Anglii. Wszystko za sprawą słów piłkarza Watfordu. Napastnik jasno zakomunikował, iż odmówił powrotu na treningi. Gracz obawia się o zdrowie swoich najbliższych, dlatego nie zamierza ryzykować.

N’Golo Kante także zrezygnował z treningów

Jak informuje „The Telegraph”, na środowym treningu w ośrodku Chelsea nie pojawił się N’Golo Kante. Francuski pomocnik, podobnie jak Troy Deeney, ma obawy w związku ze wznowieniem rozgrywek.

Klub dał zawodnikowi pełne wsparcie, udzielając zgodę na pozostanie w domu. Nie wiadomo, kiedy gracz wróci do treningów.

Kulisy obaw

Dokładny powód postawy N’Golo Kante nie jest znany. Angielski dziennikarz Matt Law przypomniał jednak, iż dwa lata temu w skutek ataku serca zmarł jego brat, a gdy N’Golo miał 11 lat odszedł jego ojciec.

Sam piłkarz również kilka lat temu miał poważne problemy ze zdrowiem.