Piłkarz Kopenhagi kibicem „Czerwonych Diabłów”. Podziękował Solskjaerowi za pracę w Manchesterze! [WIDEO]

Bardzo długo Manchester United męczył się z FC Kopenhagą w ramach ćwierćfinałowego starcia Ligi Europy. Ostatecznie, ekipa z Old Trafford wygrała starcie po dogrywce, a decydującego gola strzelił z rzutu karnego Bruno Fernandes. Po spotkaniu, jeden z piłkarzy duńskiej ekipy odbył ciekawą rozmowę ze szkoleniowcem „Czerwonych Diabłów”.

Tym zawodnikiem był Jose Zeca, 31-letni kapitan zespołu. W trakcie przedmeczowej konferencji, grecki gracz wyjawił, iż w czasach dzieciństwa kibicował drużynie z Old Trafford. Marzył, by zobaczyć kiedyś mecz „Czerwonych Diabłów” na żywo.

Nietypowa rozmowa z Solskjaerem

Choć Jose Zeca nie mógł zagrać na stadionie wielokrotnego mistrza Anglii, to Grek z pewnością spełnił inne marzenie, rywalizując na jednej murawie z zawodnikami Manchesteru United. Tuż po spotkaniu, 31-latek wykorzystał chwilę, by porozmawiać z Solskjaerem.

Piłkarz FC Kopenhagi podziękował Solskjaerowi za pracę, jaką Norweg wykonał na Old Trafford. Trener „Czerwonych Diabłów” przyznał, że stara się wykonywać swoją pracę, a drużynie pomaga Bruno Fernandes, który akurat szedł obok rozmawiającej dwójki.