Piłkarze Barcelony biegają coraz mniej

Barcelona biega coraz mniej

Kibice Barcelony w ostatnim czasie przeżywają istny rollercoaster. Ich ulubieńcy raz grają świetnie, a zaraz dostają ostry łomot. W meczu z Juventusem było widać brak zaangażowania u niektórych zawodników „Blaugrany”. Jednak przebiegnięcie przez całą drużynę niecałych stu kilometrów, to już dramat. 

Już w pierwszym meczu z PSG przegranym przez Katalończyków 4:0 w tej statystyce było naprawdę bardzo źle. Chyba nikt wtedy nie pomyślał, że może być jeszcze gorzej. Niestety dla fanów katalońskiego klubu, bardzo szybko okazało się, że może być dużo gorzej.

W meczu z Juventusem piłkarze Barcelony przebiegli zaledwie 99,6 kilometra. czyli aż o 5,5 kilometra mniej niż w Paryżu. Rywale Barcelony oczywiście zmiażdżyli ich w tej statystyce. Paryżanie przebiegli 113,2 kilometra, a piłkarze turyńskiej drużyny wykręcili 108,7 kilometra.

Inną zatrważająca statystyką jest liczba podań pomiędzy napastnikami Barcelony. W całym meczu podawali do siebie tylko 26 razy. Warto tutaj powiedzieć, że sam Pique podawał do Umtitiego 22 razy. Co ciekawe, Suarez nie zagrał ani jednej celnej piłki do Leo Messiego. Taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz, od kiedy cała trójka gra razem w stolicy Katalonii.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

Komentarze

komentarzy