Piłkarze Śląska Wrocław oddali kibicom koszulki. Sprawę skomentował Krzysztof Mączyński

Sporo szumu jest wokół kibiców klubów PKO BP Ekstraklasy. Jak wiadomo, swoich zawodników zaatakowali sympatycy Legii. Dość nietypowa sytuacja miała miejsce w Śląsku Wrocław. Po rozmowie z kibicami, gracze wrocławskiego klubu oddali koszulki. Sprawę skomentował Krzysztof Mączyński.

Śląsk Wrocław rywalizował na wyjeździe z Wartą Poznań. Po trzy punkty w Grodzisku Wielkopolskim sięgnęli piłkarze Warty, którzy wygrali 2:1. Zespół z Wrocławia zanotował tym samym drugą porażkę z rzędu i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli ze stratą dziewięciu punktów do trzeciej lokaty.

Piłkarze Śląska oddali kibicom koszulki

Sympatycy Śląska Wrocław, którzy pojechali za drużyną na spotkanie z Wartą Poznań, postanowili porozmawiać po meczu z zawodnikami. Dyskusja zakończyła się na tym, że gracze Śląska oddali koszulki.

Zaistniała sytuacja wywołała sporo szumu. Sprawę skomentował na Twitterze Krzysztof Mączyński, gracz wrocławskiego zespołu – Robienie afery z tego ,że część zawodników oddała dobrowolnie koszulki to lekka przesada .Ważne ,że się klika ,bo o to w tym chodzi.Nikt nikogo nie zmusił ,a rozmowa jak najbardziej zasłużona i nikt nie ma z tym problemu. Rozliczać będziemy się po sezonie .

 

Komentarze

komentarzy