Piotr Zieliński przedłużył kontrakt z Napoli!

Potwierdziły się doniesienia mediów. Piotr Zieliński przedłużył swój pobyt w Napoli. O nowym kontrakcie polskiego pomocnika poinformował prezydent klubu, Aurelio de Laurentiis. W umowie 26-latka zawarto olbrzymią klauzulę wykupu.

Kontrakt Zielińskiego był tylko kwestią czasu. Od kilku miesięcy wielu włoskich dziennikarzy informowało o porozumieniu Piotra z neapolitańskim zespołem. Do finalizacji nowej umowy brakowało tylko podpisu.

Wszelkie formalności zostały już dopięte. Jak poinformował bowiem Aurelio de Laurentiis w trakcie specjalnej konferencji, Zieliński złożył podpis pod kontraktem i zostanie w Napoli na kolejne lata.

Olbrzymia klauzula wykupu

Według doniesień mediów, Piotr Zieliński związał się umową, która będzie obowiązywać do 2024 roku. W kontrakcie zawarto także klauzulę wykupu, która ma wynosić około 100 milionów euro.

Kluczowa postać

Gennaro Gattuso mocno nalegał na przedłużenie pobytu 26-latka. Piotr Zieliński jest bardzo ważnym ogniwem zespołu. W trakcie ubiegłej kampanii pomocnik rozegrał 37 spotkań w Serie A, zdobywając 2 gole oraz zaliczając 4 asysty.