Piotr Zieliński z objawami zapalenia oskrzeli. Polak wróci na murawę w 2022 roku?!

Ze sporymi obawami spoglądaliśmy na zdarzenia, jakie miały miejsce w trakcie meczu Napoli – Empoli. Już w pierwszej połowie starcia z murawy zszedł Piotr Zieliński, który skarżył się na problemy z oddychaniem. Po niedzielnym spotkaniu Napoli opublikowało komunikat, w którym poinformowało, iż Zielińskiemu nie grozi nic poważnego. Według ostatnich doniesień mediów, reprezentant Polski zmaga się z objawami zapalenia oskrzeli i nie zagra do końca roku.

Piotr Zieliński stał się motorem napędowym Napoli. W trakcie sezonu 2021/2022, reprezentant Polski strzelił 6 goli oraz zanotował 4 asysty w 21 występach. Bardzo dobrze wyglądały ostatnie występy Zielińskiego. Mowa o bramkach w starciach z Atalantą, Lazio czy Interem.

Zieliński z objawami zapalenia oskrzeli

Tym bardziej sympatyków Napoli mogły martwić zdarzenia, jakie miały miejsce w okolicach 20 minuty starcia z Empoli. Piotr Zieliński zaczął skarżyć się na problemy z oddychaniem i wskazywał na klatkę piersiową. Polak zszedł z murawy, a jego miejsce zajął Insigne. Ostatecznie Napoli przegrało domowe spotkanie 0:1.

Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, Piotr Zieliński zmaga się z objawami zapalenia oskrzeli, dlatego nie zagra do końca roku.