Pochettino odpowiada na plotki związane z Manchesterem United oraz Realem Madryt

Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino

Jak długo Mauricio Pochettino wytrwa w Tottenhamie? To pytanie wciąż może nurtować sympatyków „Spurs”. Argentyńczyk stale jest łączony z przenosinami do innego klubu, a głównie mowa tutaj o Realu Madryt i Manchesterze United.

Te plotki jednak wcale nie nudzą 46-latka, który stwierdził, że w gorszej sytuacji powinien być prezes.

– Dla Daniela Levy’ego te wszystkie informacje są znacznie gorsze. To normalne, że jest nimi zaniepokojony i zazdrosny o mnie. Ja jednak nie muszę go uspokajać, ponieważ on wie w jakiej jesteśmy relacji. Jak ja reaguję na te plotki? Wolę, aby gazety pisały o takich rzeczach aniżeli o tym, czy Tottenham planuje mnie wyrzucić.

Mimo wszelkich zapowiedzi Pochettino, gorąca sytuacja w Manchesterze oraz Madrycie bez wątpienia podsyca wszelkie plotki. Przede wszystkim gorąco jest u „Czerwonych Diabłów”, gdzie Mourinho powoli brzydnie sympatykom klubu. Kibice bowiem oczekują menedżera, który wniesie do zespołu ofensywny styl gry i nieco zabawi Old Trafford. Osoba Argentyńczyka może być także ciekawa dla władz United, którzy od jakiegoś czasu próbują minimalizować wydatki.

W stronę Londynu z niepokojem może patrzeć także Santiago Solari. Po udanym początku i podpisaniu nowego kontraktu, jego posada raczej nigdy nie będzie bezpieczna. Oczywiście 42-latek z Rosario dostanie czas na poprawę wyników w tym sezonie, ale wszelkie słabsze rezultaty spowodują, że będzie musiał dość szybko się pakować.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy