Mauricio Pochettino rozmawia z nowym zespołem. Zaskakujący kierunek!

Mauricio Pochettino (Tottenham)
Mauricio Pochettino

W momencie, gdy Mauricio Pochettino został zwolniony z posady trenera Tottenhamu, wydawało się, że argentyński szkoleniowiec szybko znajdzie atrakcyjną pracę. Miesiące mijają, a 48-latek cały czas pozostaje bez klubu. Według ostatnich doniesień mediów, Pochettino może zostać trenerem… Zenitu. 

Przez kilka lat pobytu w ekipie „Kogutów”, Mauricio Pochettino zbudował silny zespół oraz ciekawy projekt. Razem z Tottenhamem, szkoleniowiec dotarł nawet do finału Ligi Mistrzów, przegrywając ostateczne starcie przeciwko Liverpoolowi. Niektórzy eksperci twierdzą, że był to moment przełomowy. Pochettino zaczął notować rozczarowujące wyniki, które ostatecznie spowodowały zwolnienie.

Pochettino zostanie szkoleniowcem Zenitu?

Dostępność Pochettino na rynku sugerowała, że Mauricio szybko znajdzie nową, atrakcyjną pracę. Argentyńczyka łączono m.in. z Barceloną, Juventusem czy Manchesterem United. Od listopada 2019 roku, 48-latek pozostaje bez klubu. Wydawało się, że Mauricio czeka na posadę w jednym z angielskim zespołów.

Zupełnie inne zdanie na ten temat ma serwis Championat.com. Według wspomnianego źródła, Pochettino prowadzi zaawansowane rozmowy z Zenitem. Rosyjski klub jest w stanie zaoferować trenerowi pensję rzędu 6,5 miliona euro.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Warto pamiętać, że kilka lat temu miała już miejsce sytuacja, gdy były trener Tottenhamu zostawał szkoleniowcem Zenitu. Tym człowiekiem był Andre Villas-Boas. Przez ponad rok Portugalczyk prowadził ekipę „Kogutów”, a po zwolnieniu z londyńskiego zespołu, objął Zenit, z którym świętował m.in. mistrzostwo Rosji.

Komentarze

komentarzy