Podolski najwyżej ocenioną kartą w historii Fify! Sprawdź TOP 5

Lukas Podolski

Fifa Ultimate Team to tryb cieszący się ogromną popularnością na całym świecie. To właśnie do niego najczęściej zaglądają gracze FIFA w Polsce. W środę padł nowy rekord – najwyżej ocenioną kartką w historii Ekstraklasy został Lukas Podolski.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Podolski najwyżej ocenioną kartą Fifa Ultimate Team w historii Ekstraklasy

Środowy wieczór był bardzo udany dla kibiców Ekstraklasy. Do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów awansował Raków Częstochowa, a gracze Fify mogli cieszyć się pobitym rekordem polskiej ligi w Ultimate Team. O 19:00 wyszło SBC, w którym do zrobienia jest Lukas Podolski, oceniony na 95! Zawodnik Górnika Zabrze ukazał się w wersji „Futties premium”, będzie miał więc maksymalne zgranie w składzie, o ile oczywiście znajdzie się na swojej pozycji. Podoski w tej wersji ma 5 gwiazdek sztuczek i słabszej nogi, a do tego strzały ocenione na 99! Aby odblokować Podolskiego trzeba wykonać trzy wyzwania budowania składu i przepalić drużyny o ocenach ogólnych 84, 86 i 87. Koszt całego SBC powinien wynieść około 250 tysięcy coinsów.

TOP 5 kart Ekstraklasy w FUT

Lukas Podolski stał się najwyżej ocenioną kartą Ekstraklasy w Fifa Ultimate Team. Ocena 95 bije na głowę pozostałych konkurentów. Oto jak plasuje się TOP 5 najwyżej ocenionych kart Ekstraklasy w całej historii Fifa Ultimate Team:

  1. Lukas Podolski 95 (Futties)
  2. Ivi Lopez 91 (TOTS)
  3. Zoran Arsenić 90 (TOTS)
  4. Włodzimierz Smolarek 88 (World Cup Heroes)
  5. Vadis Odjidja-Ofoe 87 (TOTS)

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy