Podwójne zwycięstwo Moreno

Alberto Moreno ponownie zaimponował kibicom Liverpoolu (Zdjęcie: Sportsmole.co.uk)

Wczorajszy dzień był prawdopodobnie jednym z najlepszych w życiu Alberto Moreno. Hiszpan nie dość, że rozegrał kolejne w tym sezonie bardzo dobre zawody, to przede wszystkim został ojcem! Zachwycony profesjonalizmem lewego defensora był Juergen Klopp, który po spotkaniu nie mógł się nachwalić 25-letniego Hiszpana.

Liverpool rozegrał wczoraj kolejne dobry zawody, zaś Moreno był jednym z najlepszych zawodników na murawie. Hiszpan notuje najlepszy sezon w karierze i imponuje swoją grą zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Całkowicie odmiennie wyglądała poprzednia kampania, podczas której Moreno prezentował się tak słabo, iż na lewej stronie defensywy musiał ustąpić miejsca nominalnemu środkowemu pomocnikowi.

Ciężka praca na treningach i pozytywne nastawienie pozwoliły jednak wrócić Hiszpanowi do łask. Choć na początku sezonu wielu kibiców krytykowało decyzję Kloppa, który dał Moreno drugą szansę, to obecnie są oni wdzięczni Niemcowi, bowiem Liverpool ma jednego z najlepszych lewych obrońców ligi.

Przed spotkaniem z Southampton Moreno dostał zgodę od klubu, by ostatnie dni spędzić ze swoją wybranką w szpitalu i oczekiwać narodzin dziecka. Hiszpan nie skorzystał jednak z tej możliwości i postanowił w pełni skupić się na sobotnim starciu.

Chcesz więcej?
Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej o angielskiej piłce

Do szpitala były zawodnik Sevilli wybrał się zaraz po spotkaniu, gdzie czekała już na niego wspaniała niespodzianka.

Nam pozostaje jedynie życzyć Hiszpanowi, by równie dobrze prezentował się na boisku i poza nim aż do końca swojej kariery!

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO
+ bonus od depozytu do kwoty 400 zł

Komentarze

komentarzy