„Pogba prawie Cię zabił” – Gary Cahill z klasą odpowiada hejterom

Gary Cahill

Z każdym kolejnym rokiem dystans pomiędzy piłkarzami a kibicami staje się coraz mniejszy. Twitter oraz Instagram znacznie ułatwiły relację na obu płaszczyznach, co ma swoje plusy, ale także minusy. O tym drugim przekonał się ostatnimi czasy Gary Cahill, który jednak poradził sobie w małej wojnie z kibicem.

Poprzedni sezon w wykonaniu Chelsea można uznać za udany. Mistrzostwo Anglii zdobyte po słabej kampanii 2015/2016 zostało przyjęte na Stamford Bridge jako sukces. Jednym z podstawowych zawodników Antonio Conte w ubiegłym już sezonie był Gary Cahill, który wraz z Davidem Luizem oraz Cesarem Azpilicuetą tworzyli blok obronny mistrza Anglii.

Kilkanaście dni po fetowaniu tytułu angielski obrońca wyjechał na zgrupowanie reprezentacji, gdzie synowie Albionu rozegrali dwa spotkania – jedno w ramach eliminacji do mistrzostw świata ze Szkocją, zaś drugie towarzyskie z reprezentacją Francji. W drugim spotkaniu Anglicy ulegli „Trójkolorowym” 2:3, a Cahill nie rozegrał dobrego spotkania.

Kibice po spotkaniu postanowili dogryźć kapitanowi reprezentacji Anglii i nagminnie publikowali sytuację, w której Paul Pogba ośmieszył 31-letniego defensora. „Krytykowany Pogba prawie Cię zabił”, „Paul zamienił cię w kocią karmę” oraz wiele innych obraźliwych tekstów padło w stronę Anglika.

Stara zasada mówi o tym, że należy ignorować hejterów, ale Gary postanowił z niej nie skorzystać i momentalnie uciszył swoich krytyków jednym zdjęciem. Zamiast ignorowania, wybrał publikację zdjęcia, na którym podnosi trofeum za wygraną Premier League.

Trzeba przyznać, że odpowiedź kapitana reprezentacji Anglii była odpowiednio stonowana. Niektórzy piłkarze nie potrafią radzić sobie w social media i czasami w odpowiedzi na krytykę odwdzięczają się tym samym. Między innymi tak było z Ashleyem Colem, który raz po raz prowokował fanów Arsenalu. Z tego względu zawodnicy coraz rzadziej wchodzą w interakcję z takim sortem kibiców albo kompletnie rezygnują z prowadzenia własnych kont społecznościowych i to zadanie oddają specom od PR.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy