Polacy zagrają przeciwko Messiemu! Kuriozalny samobój [Wideo]

Świderski

Charlotte awansowało do ćwierćfinału Leagues Cup. Drużyna Świderskiego i Jóźwiaka pokonała Houston Dynamo 2:1. Polacy zmierzą się z Interem Miami, gdzie występuje Leo Messi. O awansie zadecydował kuriozalny samobój.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Charlotte zagra z Interem Miami w ćwierćfinale Leagues Cup

Już 12 sierpnia Inter Miami zagra z Charlotte w ćwierćfinałowym meczu Leagues Cup. Messi okazał się bohaterem swojej drużyny i dzięki pięknej bramce z rzutu wolnego doprowadził do serii jedenastek w meczu z FC Dallas. Charlotte za to pokonał Houston Dynamo 2:1. W spotkaniu wystąpili Karol Świderski i Kamil Jóźwiak, ale nie mieli udziału przy żadnej z bramek. Polacy zagrali po 72. minuty. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Jan Sobociński.

O awansie zespołu Polaków zadecydował kuriozalny samobój. Najpierw wyrównał Agyemang, a następnie piłkę do bramkarza wycofał Micael, który zanotował trafienie samobójcze. Mecz Interu Miami z Charlotte odbędzie się 12 sierpnia o 02:00.

Inter Miami vs Charlotte także w MLS

Po zakończeniu Leagues Cup ruszy także MLS. Inter Miami w swoim pierwszym meczu po przerwie zagra właśnie z Charlotte. Spotkanie zaplanowano na 21 sierpnia i rozpocznie się o 01:30.