Polski klub z ligi okręgowej rozmawia z byłym piłkarzem Realu Madryt!

To byłby bez wątpienia prawdziwy hit transferowy na poziomie polskiej okręgówki. Zespół LKS Victoria Cisek za pośrednictwem swoich mediów poinformował, iż jest w trakcie rozmów z Roystonem Drenthe, byłym piłkarzem Realu Madryt. 

Podczas swojej piłkarskiej kariery Royston Drenthe zasłynął przede wszystkim z występów w Realu Madryt. Holender w trakcie debiutu w barwach „Królewskich” strzelił pięknego gola przeciwko Sevilli w Superpucharze Hiszpanii.

Drenthe nie zdołał jednak wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie Realu. Po trzech sezonach spędzony w stolicy Hiszpanii, Holender został wypożyczony do ekipy Hercules CF. Następnie 33-latek trafił do Premier League, przenosząc się na jeden sezon do Evertonu. Kariera pomocnika zaczęła iść w niewłaściwym kierunku.

Aktualnie jest zawodnikiem ekipy Kozzaken Boys, która ma status amatorski. Niewykluczone, że już wkrótce 33-latek trafi na polskie boiska.

Drenthe w LKS Victoria Cisek?

Jak poinformował bowiem klub LKS Victoria Cisek z opolskiej ligi okręgowej, trwają rozmowy w sprawie sprowadzenia holenderskiego zawodnika do Polski.

W szeregach drużyny panuje nadzieja, iż negocjacje zakończą się pozytywnie i były gracz „Królewskich” zawita do klubu.

Komentarze

komentarzy