Posada Jerzego Brzęczka w Wiśle Kraków pod dużym znakiem zapytania!

W piątkowy wieczór Wisła Kraków rywalizowała na wyjeździe z Chojniczanką. „Biała Gwiazda” ponownie nie zanotowała zwycięstwa, przegrywając 0:1 z beniaminkiem, który dodatkowo w końcówce rywalizacji grał w dziesiątkę. Nic dziwnego, że posada Jerzego Brzęczka w klubie stoi pod znakiem zapytania.

Gdy Wisła spadła do 1. ligi, szybko powrót do ekstraklasy wydawał się koniecznością. Początek sezonu w wykonaniu krakowskiego zespołu był mocny. W pięciu pierwszych meczach „Biała Gwiazda” zanotowała cztery zwycięstwa i jeden remis. Od momentu porażki z GKS-em Tychy, postawa zespołu Brzęczka pozostawia wiele do życzenia.

Niepewna przyszłość Jerzego Brzęczka

Wystarczy powiedzieć, że Wisła zdobyła zaledwie jeden punkt w pięciu ostatnich ligowych pojedynkach i traci pięć punktów do lidera rozgrywek, przy czym Ruch Chorzów ma przed sobą mecz 12. kolejki. Nic dziwnego, że posada byłego selekcjonera reprezentacji Polski stoi pod znakiem zapytania.

Jak informuje Janekx89, zarząd Wisły Kraków prowadzi poważną debatę w sprawie przyszłości Jerzego Brzęczka. Głównym kandydatem na następcę jest Darius Banasik.

Komentarze

komentarzy