Potwierdził się najgorszy scenariusz. Virgil van Dijk przejdzie operację!

Po fatalnie wyglądającym faulu Pickforda, Virgil van Dijk zszedł z murawy w pierwszej połowie derbów Merseyside. Początkowe doniesienia mediów w sprawie stanu zdrowia holenderskiego defensora nie były optymistyczne. Informację potwierdził w niedziele klub. Virgil van Dijk przejdzie operację.

Starcie Evertonu z Liverpoolem wzbudziło ogromne kontrowersje. Największą uwagę skupiła sytuacja z pierwszej części starcia, gdy Jordan Pickford bezpardonowo wpadł w Virgila van Dijka. Mimo wyraźnego ataku, sędzia odpowiedzialny za VAR nie uznał przewinienia bramkarza na czerwoną kartkę.

Virgil van Dijk przejdzie operację

Po derbach Merseyside w mediach pojawiła się fotografia, na której Virgil van Dijk opuszczał szpital o kulach. Ten obrazek naturalnie zmartwił sympatyków „The Reds”, gdyż taki rozwój sytuacji oznaczał jedno – Holender nabawił się bardzo poważnej kontuzji.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Informację potwierdził w niedziele klub. Liverpool za pośrednictwem swoich mediów poinformował, iż Virgil van Dijk przejdzie operację w związku z urazem. Środkowy defensor uszkodził więzadła kolana. Na ten moment termin powrotu 29-latka nie jest znany. Biorąc jednak pod uwagę typ kontuzji, Virgil z pewnością nie pojawi się na murawie przez najbliższe miesiące. Być może obrońca opuści nawet cały sezon.

 

Komentarze

komentarzy