Poważna kontuzja Kuby Błaszczykowskiego. Piłkarz Wisły zapowiada walkę o powrót do gry!

Przez najbliższe miesiące na murawie nie pojawi się Kuba Błaszczykowski. Piłkarz Wisły Kraków poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, iż doznał zerwania więzadła krzyżowego. 35-latek nie zamierza jednak kończyć kariery i zapowiada walkę o powrót do gry.

Czasu nie da się oszukać. Kuba Błaszczykowski ma coraz mniejszy wpływ na wyniki Białej Gwiazdy. W trakcie kampanii 2020/2021, 35-latek wystąpił w 16 ligowych meczach, spędzając na murawie niecałe 500 minut. Od początku nowego sezonu Błaszczykowski zagrał w dwóch starciach PKO BP Ekstraklasy, dwukrotnie wchodząc na boisko z ławki rezerwowych.

Poważna kontuzja Błaszczykowskiego

Przez najbliższe miesiące nie zobaczymy zawodnika Wisły Kraków na murawie. Kuba Błaszczykowski poinformował bowiem za pośrednictwem swojego Instagrama, iż doznał kontuzji zerwania więzadła krzyżowego.

Mając na uwadze wiek Błaszczykowskiego, a także jego aktualny wpływ na wyniki Wisły, wydawać by się mogło, że tak poważny uraz oznacza zakończenie kariery. Nic bardziej mylnego. Jakub Błaszczykowski zapewnił, iż zamierza podjąć się walki o powrót do gry.

Komentarze

komentarzy