Poważna strata Milanu. Zlatan Ibrahimović opuści ważny mecz!

W ramach 24. kolejki Serie A Milan wygrał niezwykle ważne starcie z Romą 2:1. Triumf został jednak okupiony dwoma kontuzjami. Urazu nabawił się Hakan Calhanoglu, który przegapi na pewno najbliższy ligowy mecz. Z kolei przez dziesięć dni niedostępny będzie Zlatan Ibrahimović. Szwed opuści rywalizację z Manchesterem United na Old Trafford. 

Statystyki Zlatana Ibrahimovicia z trwającego sezonu mogą robić ogromne wrażenie. 39-latek wystąpił w czternastu ligowych meczach i strzelił czternaście goli. Wynik snajpera Milanu mógłby być jeszcze lepszy, gdyby Zlatan najpierw nie zmagał się z koronawirusem, a następnie nie doznał dwóch kontuzji – mięśniowej oraz łydki.

Kolejny uraz Ibrahimovicia

Niestety, po raz kolejny Zlatan Ibrahimović wypada na kilka spotkań. W trakcie rywalizacji z Romą, Szwed nabawił się urazu mięśniowego. Jak informuje Ginaluca Di Marzio, badania napastnika wykazały, iż 39-latek jest niezdolny do gry przez minimum dziesięć dni. Po tym czasie Ibrahimović przejdzie kolejne badania.

Oznacza to, iż Zlatan na pewno nie zagra w meczach z Udinese oraz Veroną. Szwed opuści także rywalizację z Manchesterem United na Old Trafford.

Komentarze

komentarzy