Powraca temat transferu Arkadiusza Milika do Juventusu

Saga transferowa związana z Arkadiuszem Milikiem zmęczyła chyba wszystkich. Przez wiele miesięcy pod znakiem zapytania stała przyszłość polskiego snajpera. 27-latek łączony był z wieloma klubami. Ostatecznie Arkadiusz Milik został graczem Marsylii. Według ostatnich doniesień mediów, napastnik może jednak wrócić do Serie A, gdyż zainteresowanie piłkarzem cały czas wykazuje Juventus.

O przeprowadzce Milika do Turynu było bardzo głośno jeszcze pod koniec sezonu 2019/2020. Gdy Maurizio Sarri został zwolniony z Juventusu, temat transferu Arkadiusza ucichł. Ostatecznie „Stara Dama”, jak i inne włoskie zespoły nie zdecydowały się na sprowadzenie Milika, a Polak trafił do Marsylii.

Powraca temat Juventusu

Jak się okazuje, Juventus cały czas ma z tyłu głowy opcję sprowadzenia 27-latka. Według informacji „La Gazetta dello Sport”, zarząd „Starej Damy” chciałby wzmocnić latem swój zespół trzema zawodnikami. Są to: Locatelli, Gosens oraz… Milik. Włoska gazeta wycenia transakcję związaną z Polakiem na 12 milionów euro.

Arkadiusz Milik przebywa aktualnie w Marsylii na zasadzie wypożyczenia. Francuski klub zagwarantował sobie jednak opcję wykupu zawodnika. Patrząc na ostatnie występy 27-latka, ekipa z Ligue 1 na pewno spróbuje ściągnąć snajpera na stałe.

Komentarze

komentarzy