Powrót Zlatana do Ligi Mistrzów przełożony. Ibrahimovic nie zagra z Liverpoolem!

W środowy wieczór Liverpool zagra na Anfield z Milanem. Tym samym obie ekipy zmierzą się w Lidze Mistrzów po raz pierwszy od finału tych rozgrywek z 2007 roku. Dodatkowo powrót do LM miał zaliczyć Zlatan Ibrahimovic, który ostatni raz wystąpił w tych prestiżowych rozgrywkach w trakcie sezonu 2017/2018. Szwedzkiego napastnika nie zobaczymy jednak w rywalizacji z „The Reds”. 39-latek zmaga się z problemami ścięgna Achillesa. 

Bardzo udana kampania w wykonaniu Milanu sprawiła, iż zespół z Serie A zalicza powrót do Ligi Mistrzów po ośmiu latach. Piłkarze Pioliego stoją przed niełatwym zadaniem, gdyż mediolański klub trafił do jednej grupy z Liverpoolem, Atletico Madryt oraz FC Porto. Pierwszym rywalem Milanu jest ekipa z Anfield. Obie drużyny zmierzą się w środowy wieczór na stadionie „The Reds”.

Zlatan Ibrahimovic opuści mecz z Liverpoolem

Ten mecz miał być szczególny również dla Zlatana Ibrahimovicia, który zaliczyłby powrót do LM po prawie czterech latach. Szwedzki snajper wystąpił w Lidze Mistrzów po raz ostatni w listopadzie 2017 roku jako gracz Manchesteru United. Na ponowny mecz 39-latka w tych prestiżowych rozgrywkach musimy jednak poczekać.

Ibrahimovic nie znalazł się bowiem w kadrze meczowej na pojedynek z Liverpoolem. Zlatan zmaga się z problemami ze ścięgnem Achillesa, dlatego nikt nie zamierza ryzykować zdrowiem szwedzkiego napastnika.

Komentarze

komentarzy