Powstanie film dokumentalny o Robercie Lewandowskim!

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to napastnik klasy światowej. Raczej nikt nie będzie z tą opinią polemizować. Pozycja polskiego zawodnika w świecie futbolu jest coraz bardziej wyraźna. Potwierdzają to także ruchy okołoboiskowe. Jak poinformował bowiem Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, Amazon Prime Video wyprodukuje film poświęcony piłkarzowi Bayernu Monachium.

Premiera dokumentu zaplanowana jest na 2022 rok, a za reżyserię odpowiada Maciej Kowalczuk. Z wypowiedzi Roberta Lewandowskiego wynika, iż możemy być świadkami bardzo ciekawego, nietypowego filmu – Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę.

Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film. Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą – kończy Lewandowski.

Kolejna produkcja

Dla Amazon Prime Video produkcja filmu czy serialu, który skupia się tylko na jednym piłkarzu nie jest niczym nowym. W przeszłości pod szyldem tej amerykańskiej platformy wychodził film dokumentalny, którego głównym bohaterem był Steven Gerrard czy serial poświęcony Ramosowi.

 

Komentarze

komentarzy